Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Dyżury Nauczycieli

l.P.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

1

Guzowska Katarzyna

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

2.

Węcławek Ewa

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

3.

Redmerska Ilona

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

5.

Sujkowska Kinga

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

6.

Pycz-Pyczewska Agnieszka

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

7.

Chylewska Alicja

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

8.

Mątowska Katarzyna

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

9.

Struczyńska Violetta

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

10.

Kubacka Jolanta

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

11.

Pawlak Agnieszka

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

12.

Damięcka Jolanta

pierwszy wtorek miesiąca

13:55-14:40

13.

Figurska Inga

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

14.

Paulina Działdowska

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

15

Knyszyński Maciej

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

16

Dobrowolska Izabela

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

17

Puszakowska Sylwia

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

18

Zarębska Agnieszka

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

19

Kalinowski Andrzej

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

20

Kłosowski Grzegorz

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

21

Rumińska Iwona

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

22

Nowatkowska Aneta

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

23

Rybacka Olga

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

24

Gutowska Izabela

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

25

Rybicki Władysław

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

26

Laskowska Aleksandra

pierwszy wtorek miesiąca

15.00 – 16.00

Data dodania: 2019-09-30 14:46:10
Data edycji: 2019-09-30 15:15:48
Ilość wyświetleń: 214

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

"Każdy rodzący się człowiek ma dla siebie osobną gwiazdę na niebie, która mu świeci, pokiela (dokąd) żyje."

Oskar Kolberg
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button